Sac Kapılar

Estetik, ekonomik, kolay montajlanabilen, üretimi pratik, dayanıklı ve daha çevreci olması nedeniyle tercih edilmeye başlayan sac kapılar,ahşap giydirme seçeneği ile dekoratif alanlarda daha sıcak bir görünüm sağlanabilir. Geçiş alanının dar olduğu durumlarda ise manuel kayar veya kırma (katlanır) kapı olarak da üretilmektedir.

 

Sac Kapı

Gündelik hayatta sıkça bulunduğumuz okul, hastane, iș merkezleri, spor salonları, alıșveriș merkezleri, metro istasyonları, havaalanları ve konut gibi mekanlarda bulunan geniș kullanım amaçlarına hitap eden sac kapılara estetik katarak üretmekteyiz. Genel kullanım mekanlarının dıșında, endüstriyel alanlarda da kullanılan sac kapılar çok değișik özellik ve teknik detaylarda kaliteli ve hızlı bir șekilde üretilmektedir.

İstenilen ölçülerde uygulanan, sac kapı ve kasalarımız rutubete, darbelere ve çizilmeye karşı dayanıklıdır. Statik toz boya ile istenilen renkte üretilebilmesi, kolay temizlenebilme özelliği nedeniyle ev hanımlarının tercih nedeni olmaya başlamıştır.

Güncel Sac Kapı Fiyatları için iletişime geçin.

0216 592 47 21

galeri

Artedoor müşterilerine sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak. Sertifikalı Yangın Kapıları, Metal kapılar ve endüstriyel kapılar üretim hizmetleri vermektedir.